Bemeta

bemeta

Bemeta Design s.r.o.

vznikla na počátku roku 2004 s cílem nabídnout koupelnové doplňky vysoké kvality a vynikajícího zpracování pro náročné zákazníky. Dynamický rozvoj společnosti, spojený s rostoucím zájmem o naše produkty a řešení, nás přesvědčil, že jsme se vydali správnou cestou. Bemeta Design s.r.o. se od svého vzniku orientuje na produkty čistého designu a vysoké kvality. I když snad tyto přívlastky mohou v éře totální reklamy ztrácet na síle, s námi jsou spojovány bez jakýchkoliv pochyb. Svědčí o tom i nominace nejprodávanější řady koupelnových doplňků Bemeta OMEGA v soutěži Zlatá medaile SHK na Stavebních veletrzích 2007 v Brně.
Naše vize

Budoucnost společnosti Bemeta Design s.r.o. vidíme v neustálém rozšiřování našeho pole působnosti na trhu s doplňky jak koupelnovými, tak i pro handicapované spoluobčany. Vývojem atraktivních produktů pro naše klienty a soustavným zlepšováním poskytovaných služeb dosahujeme stále rostoucího podílu na českém i evropském trhu, a tedy i výhodnosti našich produktů, služeb a realizací pro naše klienty. Zachování tohoto pozitivního trendu je naší prioritou.

Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny a bude tomu tak i nadále.  

Filozofie společnosti Bemeta design
Věříme, že geniální řešení jsou vždy ta nejjednodušší. Žijeme v poměrně komplikovaném světě a chceme svým obchodním partnerům i finálním uživatelům našich produktů a řešení poskytnout komfort jednoduchosti. Této filosofie se držíme ve všech oblastech našich aktivit. Pod taktovkou této myšlenky vzniká čistý nadčasový design, vysoká kvalita a funkčnost našich produktů i lehkost a originalita našich řešení. Stejně tak přistupujeme i ke vztahům s obchodními partnery, pro které se snažíme být oporou, ne komplikací. Naplnění naší filozofie má poměrně jednoduché řešení – spočívá v lidech. Je pro nás přirozené klást nejvyšší důraz na odborné vzdělávání a osobnostní rozvoj zaměstnanců.

Žádné produkty od výrobce Bemeta nebyly nalezeny....