Gelco

gelco

GELCO s.r.o.

Společnost GELCO vstoupila na trh se sanitární keramikou v létě roku 2006, coby stoprocentně česká společnost, vznikající bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu. Již od roku 2004 se specializuje na výrobky z litého mramoru, ale v její nabídce najdete i výrobky z přírodního kamene, sprchové kouty z kvalitních, bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů.

Výrobky společnosti GELCO si již vybudovaly stabilní pozici a dobré jméno na českém trhu, jsou však prověřeny i trhy zahraničními.

Nabízený sortiment sprchových vaniček je díky rozmanitosti typů, velikostí a designu nejširší v daném segmentu trhu a nejlépe pokrývá celou poptávku našich zákazníků.

Ve výrobcích GELCO se snoubí kvalita provedení a použitých materiálů s přiměřenou a rozumnou cenou.

GELCO s.r.o. je dynamicky se vyvíjející společnost a proto klademe velký důraz na neustálé zkvalitňování našich služeb a rozšiřování nabídky spolehlivých výrobků. Základy firmy stojí na trhem ověřených výrobcích, které neustále v souladu s potřebami a poptávkou našich zákazníků doplňujeme a přizpůsobujememe.

Společnost GELCO disponuje vlastní dopravou, ale využívá i služeb přepravních společností a díky velkým skladovým zásobám je schopna zásobit své partnery do 48 hodin.

Pro naše výrobky zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Další aktivitou GELCO jsou dodávky umyvadel a pultů z litého mramoru pro výrobce koupelnového nábytku či hotelových objektů.

Pro více informací ohledně zakázkové výroby nám napište na obchod@koupelka.cz.

Žádné produkty od výrobce Gelco nebyly nalezeny....